Адмiнiстрацыя
Навабелiцкага раёна г.Гомеля

Адрас адмiнiстрацыi: 246021, вул. Ільіча, 49, г. Гомель

Тэлефон прыёмнай: 8 (0232) 51-42-10

E-mail: novobel@post.gomel.by

Від на горад Будынак адміністрацыі Вячэрні Гомель
Від на горад
Від на горад
Будынак адміністрацыі
Вячэрні Гомель
Галоўная / Адміністрацыя / Дэпутацкі корпус

Дэпутацкі корпус

Гомельскі-Навабеліцкі выбарчы акруга №36

















КРЭЧ ВОЛЬГА ЗЯНОНАЎНА

Дэпутат Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу  Рэспублікі Беларусь

Месца прыёму: вул.Ільіча, 24, прыёмная дэпутата

Тэлефон дэпутацкай прыёмнай у дні прыёму дэпутата: 53 29 34

Памочнік дэпутата: 

Шувалава Аксана Аляксандраўна,

кантактны тэлефон: +375447261449

Час прыёму: 1-ы і 3-ы аўторак кожнага месяца з 16.00 да 18.00 прыём грамадзян па асабістых пытаннях праводзіць памочнік дэпутата Шувалава Аксана Мікалаеўна

МЕЖЫ АКРУГІ: Навабеліцкі раён г. Гомеля;

Частка Цэнтральнага раёна г. Гомеля ў межах: ад аўтамабільнага моста праз раку Сож, па правым беразе ракі Сож да будуецца ўчастка ўсходняга абыходу "Магістральная вуліца з аўтамабільным мостам праз раку Сож", па будуецца участку Усходняга абыходу «Магістральная вуліца з аўтамабільным мостам праз раку Сож " да ўчастка ўсходняга абыходу "Пад'езд да мікрараёну № 18", па ўчастку ўсходняга абыходу " Пад'езд да мікрараёну № 18 " да вуліцы Каменшчыкава, па вуліцы Каменшчыкава (не ўключаючы дома №№ 1, 3, 5, 7, 12-15 па вуліцы Чачэрскай) да мяжы з Чыгуначным раёнам г. Гомеля, па мяжы з чыгуначным раёнам г. Гомеля да ўсходняй мяжы Цэнтральнага раёна г. Гомеля, па ўсходняй мяжы Цэнтральнага раёна г. Гомеля да мяжы з Навабеліцкім раёнам г. Гомеля, па мяжы з Навабеліцкім раёнам г. Гомеля да аўтамабільнага моста праз раку Сож.


Крышталаўскі выбарчы акруга №10















ІВАНЦОЎ АЛЕГ АНАТОЛЬЕВІЧ

Намеснік старшыні абласнога Савета дэпутатаў, галоўны ўрач установы аховы здароўя "Гомельскі абласны клінічны гошпіталь інвалідаў Айчыннай вайны"

Месца прыёму: вул.Ільіча, 24, прыёмная дэпутата

Тэлефон дэпутацкай прыёмнай у дні прыёму дэпутата: 53 29 34

Час прыёму: 3-я серада кожнага месяца з 16.00 да 18.00

У склад акругі ўваходзіць частка горада Гомеля ў межах:

вуліцы: Архіпава Стража, Белага В.А. (ад вуліцы Алмазнай да канца вуліцы), Беліцкая, Дняпроўская, Дубраўная, Жамчужная, Жураўліная, Зябраўская, Еўдакіма Раманава, Ільіча (дома № 270, 270а, 289, 291, 293, 295, 297, 297а, 289, 291, 293, 331), Карагодная, Клімоўская, Каранёўская, Крынічная, Крышталаўская, Купальская, Лазаноўская, Лагуноўская, Навабеліцкая, Новы Двор, Альховая, Воськіна, Пчальніковая, Праменістая, Павятовая, Падлесная, Пакроўская, Радзіміцкая, Рабінавая, Ручаёвая, Бэзавая, Стары Фольварк, Сунічная , Сядзібная, Церахоўская, Тэхнічная 1-я (дома № 52, 54, 56, 58, 60, 62), Улукаўская, Хутарская, Шчакатоўская;

завулкі: Велесавы, Жытні 1, Жытні 2, Межавы 1, Межавы 2, Мурожны, Альховы, Ракітовы, Рудны, Расны, Павятовы, Бэзавы, Харашанскі;

установы аховы здароўя:

«Гомельская гарадская клінічная бальніца № 3» (вуліца Ільіча, 286);

«Гомельскі абласны клінічны гошпіталь інвалідаў Айчыннай вайны» (вуліца Ільіча, 288);

«Рэспубліканскі навукова-практычны Цэнтр радыяцыйнай медыцыны і экалогіі чалавека» (вуліца Ільіча, 290).

 

Навабеліцкі выбарчы акруга №8














СМАЛЯК АЛЛА ВІКТАРАЎНА

Старшыня Гомельскай абласной арганізацыі грамадскага аб'яднання «Беларускае Таварыства Чырвонага Крыжа"

Месца прыёму: вул.Ільіча, 24, прыёмная дэпутата

Тэлефон дэпутацкай прыёмнай у дні прыёму дэпутата: 36 29 34

Час прыёму: 1-я серада кожнага месяца з 9.00 да 12.00

У склад акругі ўваходзіць частка горада Гомеля ў межах:

вуліцы: 11 Ліпеня, Аграгарадская, Алтайская, Аптэчная, Бабушкіна, Аксамітная, Бахчавая, Бегавая, Берагавая, Батанічная, Вербная, Войкава, Валадарскага, Вольная, Усходняя, ​​Высокая, Гвардзейская, Герцэна, Глінкі, Горная, Дзекабрыстаў, Дзімітрава, Добрушская, Даўгабродская, Данецкая, Дарожная, Язмінавая, Залінейная, Залацістая, Ільіча (ад пачатку вуліцы да чыгункі), Ірысавая, Калача Б.Ф., Камянецкая, Каскадная, Каштанавая, Квартальная, Чырвоны Маяк, Краснасельская, Кальцавая, Кааператыўная, Каралавая, Кляновая, Цагляная, Кавальская, Ленінградская,

Пялёсткавая, Ліпавая, Лазовая, Льняная, Лугавая, Луначарскага 1-я, Луначарскага 2-я, Луначарскага 3-я, Магістральная, Маркелава В.А., Мядовая, Міжнародная, Дробная, Мечнікава, Мантажная, Музычная, Нарачанская, Нарцысавая, Неўская, Наватарская, Паўліка Марозава, Паромная, Паркавая, Палявая, Палякова І.Я., Пасялковая, Паштовая, Прэстыжная, Празрыстая, Пугачова, Радзішчава, Разіна, Рэпіна, Рэспубліканская, Родная, Ружовая, Раманаўская, Цукровая, Свярдлова, Севастопальская (ад пачатку вуліцы да вуліцы Ленінградскай), Сярэбраная, Сквазная, Склязнева, Славянская, Слабадская, Станцыйная, Стэпавая, Цярновая, Тураўская, Урыцкага, Цэнтральная, Францыска Скарыны, Шандалава, шашы Каранеўскае, Эканамічная, Энтузіястаў.

завулкі: Бабуліна, Валадарскага 1-й, Валадарскага 2-й, Гвардзейскі, Герцэна, Ільіча 1-й, Кааператыўны 1-й, Кааператыўны 2-й, Кааператыўны 3-й, Лугавы, Луначарскага, Магістральны 1-й, Магістральны 2-й, Магістральны 3-й, Палявы 1-й, Палявы 2-й, Палявы 3-й, Неўскі, Свярдлова, Стэпавы, Празрысты;

праезды: Свярдлоўскі 1-й, Свярдлоўскі 2-й, Свярдлоўскі 3-й, Свярдлоўскі 4-й, Свярдлоўскі 5-й, Луначарскага;

тупікі: Каштанавы, Кальцавы 1-й, Кальцавы 2-й, Кальцавы 3-й, Кальцавы 4-й, Кальцавы 5-й, Севастопальскі;

установы аховы здароўя:

«Гомельская абласная клінічная псіхіятрычная бальніца» (вуліца Добрушская, 1);

«Гомельская абласная туберкулёзная клінічная бальніца» (вуліца Добрушская, 5).

 

Галавачоўскі выбарчы акруга №9














ЛАЎРЭНАВА АЛЛА МІХАЙЛАЎНА  

Нам. ген. дырэктара па ідэалагічнай працы і сацыяльнаму развіццю ААГ "Гомельскае вытворчае аб'яднанне «Крышталь» - кіруючая кампанія холдынгу" КРЫШТАЛЬ-ХОЛДЫНГ"

Месца прыёму: вул.Ільіча, 24, прыёмная дэпутата

Тэлефон дэпутацкай прыёмнай у дні прыёму дэпутата: 36 29 34 

Час прыёму: 3-я серада кожнага месяца з 16:30 да 18.30

У склад акругі ўваходзіць частка горада Гомеля ў межах:

вуліцы 9 мая, 10 год Кастрычніка, Алмазная, Арцельная, Белага В.А. (ад пачатку вуліцы да вуліцы Алмазнай), Будзёнага, Буйневіча П.Н., Галавачёва, Гушчына Б.П., Дрэваабдзелачная, Дастаеўскага, Загарадная, Зайцава, Зарэчная, Зялёная, Ільіча ад чыгункі да канца (выключаючы дома № 270, 270 -а, 289, 291, 293, 295, 297, 297-а, 331), Ісачэнка, Кавалерыйская, Каленікава І.Я., Камарова, Кутузава, Лазо, Лясная 1-я, Лясная 2-я, Лясная 3-я, Гарматная 1-я, Гарматная 2-я,
Перавалачная, Піянерская, Моладзевая, Піраговая, Севастопальская (ад вуліцы Ленінградскай да канца вуліцы), Сеўрюкоўская, Сонечная, Сацыялістычная, Суворава, Тэхнічная 1-я (выключаючы дома № 52, 54, 56, 58, 60, 62), Тэхнічная 2-я, Тэхнічная 3-я, Тэхнічная 4-я, Тэхнічная 5-я, Тэхнічная 6-я, Тэхнічная 7-я, Тэхнічная 8-я, Транзітная 1-я, Транзітная 2-я, Транзітная 3-я, Тухачэўскага, Фабрычная , Хімічная, Чэнкоўская, Чарнігаўская, Шчорса.

завулкі: Дастаеўскага, Кавалерыйскі 1, Кавалерыйскі 2, Сацыялістычны, Зайцава 1, Зайцава 2, Зайцава 3, Зайцава 4, Зайцава 5, Задарожны, Зарэчны, Ільіча 2, Ільіча 3, Ільіча 4, Ільіча 5, Ільіча 6, Ільіча 7, Ільіча 8, Лазо 1, Лазо 2, Лазо 3, Лазо 4, Лазо 5, Севастопальскі 1, Севастопальскі 2, Севастопальскі 3, Тэхнічны, Тэхнічны 1, Тэхнічны 2, Транзітны 1, Транзітны 2, Транзітны 3, Транзітны 4, Транзітны 5, Хімічны, Чарнігаўскі;

праезды: 9 Мая, Гарматны, Піраговы, Чэнкоўскі.

 

Чонкаўскі выбарчы акруга №17










КАРОТЧАНКА ГЕНАДЗЬ ВАСІЛЬЕВІЧ

Генеральны дырэктар ААТ «Гомельдрэў»

Месца прыёму:вул.Ільіча, 24, прыёмная дэпутата

Тэлефон дэпутацкай прыёмнай у дні прыёму дэпутата: 5329 34

Час прыёму: 3 панядзелак кожнага месяца з 17:00 да 19.00

У склад акругі ўваходзіць частка горада Гомеля ў межах:
вуліцы 9 Мая, Арцельная, Белага В.А. (ад пачатку вуліцы да вуліцы Каленікава І.Я.), Будзёнага, Буйневіча П.Н., Гушчына Б.П., Дрэваабдзелачная, Дастаеўскага (ад чыгункі да канца вуліцы), Загарадная, Зайцава, Зарэчная, Зялёная, Ільіча (ад чыгункі да канца вуліцы, выключаючы дамы № 270, 270а, 289, 291, 293, 295, 297, 297а, 331), Ісачэнка, Кавалерыйская, Каленікава І.Я. (цотны бок), Камарова, Кутузава, Лазо, Лясная 1-я, Лясная 2-я, Лясная 3-я, Перавалачная, Пірагова, Севастопальская (ад чыгункі да канца), Сеўрюкоўская, Сонечная, Сацыялістычная, Суворава, Гарматная 1- я, Гарматная 2-я, Тэхнічная 1-я (выключаючы дома №52, 54, 56, 58, 60, 62), Транзітная 1-я, Транзітная 2-я, Транзітная 3-я, Тухачэўскага, Хімічная, Чонкаўская, Чарнігаўская , Шчорса.
завулкі: Дастаеўскага, Задарожны, Зайцава 1, Зайцава 2, Зайцава 3, Зайцава 4, Зайцава 5; Заречны, Ільіча 2, Ільіча 3, Ільіча 4, Ільіча 5, Ільіча 6, Ільіча 7, Ільіча 8; Кавалерыйскі 1, Кавалерыйскі 2; Лазо 1, Лазо 2, Лазо 3, Лазо 4, Лазо 5; Севастопальскія 3, Сацыялістычны, Тэхнічны, Тэхнічны 1, Тэхнічны 2, Транзітны 1, Транзітны 2, Транзітны 3, Транзітны 4, Транзітны 5, Чарнігаўскі, Хімічны.

праезды 9 Мая, Гарматны, Пірагова, Чонкаўскі. 


Паўднёвы выбарчы акруга №19















ХУДЗЯКОЎ ІВАН АЛЯКСАНДРАВІЧ  

Галоўны ўрач дзяржаўнай установы аховы здароўя "Гомельская гарадская клінічная бальніца №3"

Месца прыёму:вул.Ільіча, 24, прыёмная дэпутата

Тэлефон дэпутацкай прыёмнай у дні прыёму дэпутата: 5329 34

Час прыёму: 1 чацвер кожнага месяца з 17:00 да 19.00

У склад акругі ўваходзіць частка горада Гомеля ў межах:
Архіпава Стража, Дубраўная, Еўдакіма Раманава, Жураўліная, Зяброўская, Воськіна, Ільіча (дома №270, 270а, 295, 297, 297а), Карагодная, Клімаўская, Каранёўская, Лагуноўская, Новы Двор, Альховая, Пчальніковая, Падлесная, Пакроўская , Прамяністая, Рабінавая, Стары Фольварк, Сунічная, Сядзібная, Церахоўская, Тэхнічная 1-я (дома №52, 54, 56), Улукоўская, Шчакатоўская;
завулкі: Альховы;
установы аховы здароўя: установа «Гомельская гарадская клінічная бальніца №3» (вул.Ільіча д.286);
установа «Гомельскі абласны клінічны гошпіталь інвалідаў Айчыннай вайны» (вул.Ільіча д.288); 
дзяржаўная ўстанова "Рэспубліканскі навукова-практычны Цэнтр радыяцыйнай медыцыны і экалогіі чалавека» (вул.Ільіча д.290)